Обавештење за родитеље будућих првака

Поштовани родитељи будућих ђака првака,

Обавештавамо Вас о предстојећем упису и тестирању будућих ђака првака, као и  о конкурсу за боравак.

Новина је да ће ученици  првог и другог разреда од септембра школске 2022/23. године наставу похађати само пре подне.

Боравак наставља са радом као и до сада у термину од 06:30 до 17 часова, а родитељи су у обавези да конкуришу за исти.

Све информације о начину уписа и могућности заказивања термина за тестирање будућих првака благовремено ће бити постављене на сајт школе.

Школа је дужна да упише дете које има пребивалиште на подручју школе (уколико нисте сигурни да ли нам територијално припадате, можете нас позвати на тел: 021 512-231 (ради провере).

Школа може да упише и дете са подручја друге школе, на захтев родитеља, а у складу са просторним могућностима  школе. Родитељ тада подноси  захтев-молбу изабраној школи до        1.2. 2022. године.

Упис ученика у први разред школске 2022/23. године вршиће се електронским путем. На порталу е-Управе биће доступна услуга Исказивање интересовања за упис детета у основну школу (о датуму приступа порталу бићете благовремено обавештени преко сајта школе).

Подаци о конкурсу за боравак, такође ће благовремено бити постављени на сајт школе.

Унапред захвални на разумевању,

У жељи за квалитетном сарадњом,

Управа ОШ „Светозар Марковић Тоза“